Movies
Ratings
19
Love, 100°CRated ★ 3.0- Table MannerRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0