Series
Ratings
132
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 5.0