Titles you rated
Yong PalRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0