Series
Ratings
66
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Partner TrackRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5