Movies
Ratings
279
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
Tears for YouRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0