Series
Ratings
43
Golden TimeRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 4.5