Movies
Ratings
581
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5