Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- Sad Love StoryRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5