Movies
Ratings
26
The Truman ShowRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Love Never FailsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5