Titles you rated
The LegendRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Choco BankRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0