Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5