Movies
Ratings
262
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0