Titles you rated
My Blind Date with LifeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0