Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 1.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0