Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Love and AmbitionRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0