Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0