Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 5.0
Freaks and GeeksRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
RugratsRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Dr. SlumpRated ★ 5.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 4.0