Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
The RainmakerRated ★ 4.0
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
The Girl with All the GiftsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0