Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 0.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0