Titles you rated
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.0
Search: WWWRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 0.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 1.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.0- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5- Battle of TonguesRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0