Movies
Ratings
345
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0