Titles you rated
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.5