Series
Ratings
54
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.5