Movies
Ratings
82
AladdinRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 1.0
There's Something About MaryRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 1.0
KillersRated ★ 1.0
OnceRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 1.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 1.0
HitchRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 1.0
Pitch PerfectRated ★ 1.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Frances HaRated ★ 1.0