Movies
Ratings
318
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5