Movies
Ratings
651
Three SistersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0