Movies
Ratings
30
About TimeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0