Titles you rated
Come and SeeRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0- SABAKANRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.5