Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Mind GameRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The PostmanRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0