Titles you rated
PredestinationRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
GoldRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5