Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 2.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5