Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 0.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5