Movies
Ratings
88
The SuspectRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Enter NowhereRated ★ 5.0
The Secret of MoonacreRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5