Titles you rated
- Living Among the RichRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0