Movies
Ratings
18
InterstellarRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5