Titles you rated
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.5
My Sweet CityRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0