Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5