Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
Silent FriendRated ★ 4.0
The Blue TrailRated ★ 3.0
Wild FoxesRated ★ 3.5- TAKENRated ★ 4.5
The Saragossa ManuscriptRated ★ 3.5- Last May in TheatersRated ★ 2.5
- Old Man and TigerRated ★ 3.0
- Nostalgia or backwardsRated ★ 3.0
- Yakiniku ToRaJiRated ★ 4.0
The Hourglass SanatoriumRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 3.5
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0