Titles you rated
ElfRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0