Movies
Ratings
328
Ender's GameRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
The FivesRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 0.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0