Movies
Ratings
1314
WickedRated ★ 3.0
ScrapperRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
KimiRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
InsomniaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Violent NightRated ★ 3.0