Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 2.5
StokerRated ★ 5.0
Dark PlacesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0