Movies
Ratings
50
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5