Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 1.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- Heavy SnowRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0