Series
Ratings
51
True DetectiveRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0