Movies
Ratings
302
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5