Titles you rated
Pan AmRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0