Series
Ratings
26
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0