Titles you rated
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 1.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.0
EternalsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0