Series
Ratings
131
The WhirlwindRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Killing VoteRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
InsiderRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0